Řezané květiny

Řezané květiny - růžeNabízíme vám prodej řezaných květin s rozvozem po celé ČR. Řezané květiny rozvážíme v chladících vozech do každého města a vesnice v ČR za jednotnou sazbu 95Kč. Naší doménou ve které nemáme konkurenci je prodej řezaných růží, kde nabízíme velké množství kvalitních druhů květin.

Odkud řezané květiny dovážíme?

Řezané květiny pro vás nakupujeme dvakrát týdně na největší květinové burze v Holandsku. To nám umožňuje pružně reagovat na poptávku květin. Díky tomu máme skladem stále čerstvé a kvalitní řezané květiny.

 

Řezané květiny jako dárek

Řezané květiny jako dárekŘezané květiny rozvážíme jako dárek pro vaše babičky, maminky, přítelkyně, manželky, milenky.. Naši vyškolení doručovatelé každodenně rozvezou tisíce řezaných květin na nejrůznější místa po celé ČR.

K řezaným květinám zdarma přidáváme dárkové balení a také dárkový vzkaz od vás pokud si to budete přát.

Rozvážíme jak malé kytice řezaných květin tak i kytice růží čítající až 150 květin. Rozvoz je prováděn speciálními chladícími vozy takže nemusíte mít strach o čerstvost květin. To je z naší strany garantováno.

Darujte květiny a potěšte své blízké ještě dnes.

Objednat květinyna Florea.cz

Objednávka řezaných květin

Objednávku provedete na webu Florea, kde si můžete vybrat jak z již navázaných kytic růží nebo si můžete zvolit ve výběru řezané květiny dle svého citu. Pokud bude vaše objednávka nad 1200 Kč, dopravu od nás máte zdarma.


Naši spokojení zákazníci

S naším rozvozem květin jsou spokojeny stovky zákazníků denně, zařaďte se také mezi ně..

Spokojení zákazníci - rozvoz růžíSpokojení zákazníci - rozvoz růžíSpokojení zákazníci - rozvoz růžíSpokojení zákazníci - rozvoz růžíSpokojení zákazníci - rozvoz růžíSpokojení zákazníci - rozvoz růží

Další fotografie od zákazníků >