Krásné růže

Rudá růže - prodejKterá květina znamená pro ženu tak mnoho jako růže? Růže jsou od nepaměti darovány ženám ať již jako pozornost nebo jako dar k výročí, jmeninám, narozeninám a dalším příležitostem.

Krása růží

Růže jako květina je ve skutečnosti keř, je známo více jak 200 druhů růží.
Jistě znáte klasické odstíny růží jako je rudá růže, červená, žlutá, bílá nebo žíhaná. Prodávají se také růže barvené – fialové růže, modré růže nebo i růže černé.

Žluté růže - kytice - prodejVšechny výše uvedené odstíny růží si můžete objednat v obchodu Florea.cz, který se zabývá rozvozem řezaných květin a hlavně růží. Růže pocházejí z holandské květinové burzy, kde je zaručena jejich prvotřídní kvalita.  Veškeré růže se rozvážejí v kyticích v chlazených vozech po celé České republice.

Nebudete – li vědět čím podarovat Vaši maminku, babičku, tetu či manželku třeba ve dnech jejich narozenin, určitě si vzpomeňte na květiny a objednejte ji kytici růží. Zdarma ke kyticím přikládáme vzkaz či přání od Vás.

Rudá růže - prodejModrá růže - prodej růžíFialová růže - prodejBílá růže prodejRůžová růže - světle růžová - prodejKrémová růže - prodejfialova-ruze-prodej-gr-maritim-45704Oranžová růže - prodej

Celá nabídka růžína Florea.cz


Naši spokojení zákazníci

S naším rozvozem květin jsou spokojeny stovky zákazníků denně, zařaďte se také mezi ně..

Spokojení zákazníci - rozvoz růžíSpokojení zákazníci - rozvoz růžíSpokojení zákazníci - rozvoz růžíSpokojení zákazníci - rozvoz růžíSpokojení zákazníci - rozvoz růžíSpokojení zákazníci - rozvoz růží

Další fotografie od zákazníků >